Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka i czarna spódnica to styl kojarzony raczej klasycznie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu szkolnego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym tkaninom i dodatkom.
W tym komplecie biała bluzka zachowuje klasyczny, dopasowany krój dodatkowo jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz nieskomplikowane oraz usztywnione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja elegancka jest podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny model z tkaniny. Taka tkanina nadaje jej nieco ekstrawaganckiego stylu oraz przekonuje, iż nosząca ją dziewczyna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez czółenek na szpilce. My proponujemy błyszczące, srebrne szpilki o trendy, mocno wyciętym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem okrywającym stopę na skos. Oryginalne buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia misterny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia mnóstwo łączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w dłoni czy na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przenosi na stronę rzeczy.
tekst dostepny na stronie damska torebka

Comments are closed.