Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na uciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy naciskać na receptory znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem uciskać pięty. Badanie trzeba zacząć od delikatnych muśnięć i z czasem regulować siłę ucisku. Każdą piętę trzeba uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Kobiety mocniej reagują na naciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie seksualne viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Comments are closed.