Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Istnieje kilka prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna lub jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tania levitra zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż zmniejsza się transport krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.

Comments are closed.