Łatwe? To do roboty, a raczej do łóżka!

Ochota na seks zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uwarunkowany jest też od dyspozycji ciała. levitra
Dlatego poza troską o adekwatną oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, aby sprostał zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta i ograniczenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo ujemnie na możliwości erekcji, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda liczba szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie dopisać kilka własnych, które sprawiają, że ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ulubiony sposób wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego oraz oryginalnego dania; miło i spokojnie albo energicznie oraz ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra bez recepty

Comments are closed.