Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co kłopoty z erekcją lub impotencja. Mężczyźni, którzy mają zbyt niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być następstwem bardzo różnych powodów, które obejmują zarówno czynniki fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to przeważnie alkoholizm, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i kłopoty w związku. Niskie
kamagra tanio libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań związanych z traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowy klimat

Większość mężczyzn przeżywa stres na skutek trudów w pracy lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm człowieka ma genetyczną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu produkuje hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu słownej reprymendy od kierownika zacząć z nim bójkę lub uciekać, dlatego przeważnie dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich erekcja
jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.

Comments are closed.