Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest oznaką ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) mówić o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia erekcji to poważny test dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni muszą pamiętać, iż są to zaburzenia wyleczalne. Należy jedynie przełamać opór i zgłosić się do seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty ze wzwodem, zaburzenia ejakulacji to bardzo częste schorzenia. Dotykają około 10 procent męskiej populacji. Problem nasila się, bo powiększają się przyczyny powodujące problem z erekcją. Dostrzega się częstsze zachorowania na
cialis bez recepty cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz stany depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą dotknąć kochanków w dowolnym wieku. Przeróżne są powody tych problemów.

U młodych mężczyzn, to jest przed trzydziestką dolegliwości najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów zaburzenia mogą wynikać z różnych dolegliwości. Niepełna erekcja albo jej brak mogą być spowodowane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra

Comments are closed.