Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, więc można określić, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy niewystępowania erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku panów w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Kłopot z erekcją powstaje, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, żeby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy zaburzenie występuje minimum w 3/4 przypadków i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej przedstawiamy najczęstsze powody problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy dużą część dnia podczas pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły oraz ochoty na seks. Warto wtedy zatroszczyć się o unikanie sytuacji nas stresujących, relaks cialis w zelu oraz normalne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub zaburzoną potencję.
3.Papierosy. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio

Comments are closed.