Moda która nas otacza

Spora ilość kobiet ma spore kompleksy na punkcie swojej tuszy – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma najmniejszego sensu się oszukiwać – całkiem często jest tak, że w istocie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją naprawdę fajne rozwiązania, które to powodują, iż można prezentować się szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania wyglądają na o wiele cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, bez przesady, w owej kwestii panuje wolność wyboru. Oprócz tego niech odcień naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To słabe połączenie, nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra oraz bardziej rozbudowana klatka piersiowa, należy nałożyć szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często kobiety pragną ukryć brzuch, i nie tylko jeśli są ciężarne. W owym celu warto nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli któraś z kobiet pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.

Comments are closed.