Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z bogatych elementów wzmacniających, jakie dostają się w tym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji widać oraz poczuć różnicę. To unikalna formuła, która spędza się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto zastosować z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo

Comments are closed.