Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą pewno istnieć nieodpowiednia dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który podnosi ich styl oraz formę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przyznają się także dla osób, jak również dla ludzi, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na pozostały element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To odpowiednio te elementy przesądzają o dobrym funkcjonowaniu środka i używają całe stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co za tym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso

Comments are closed.